KOSMETICKÉ STUDIO VÁM NABÍZÍ TYTO SLUŽBY
SAMOZŘEJMĚ SE U NÁS DOČKÁTE SLUŽEB JAKO JE

  • kompletní ošetření obličeje, krku, dekoltu a očního okolí
  • velký výběr druhů kosmetického ošetření dle typu pleti a individuálních potřeb klienta
  • protivráskový program
  • úprava tvaru obočí, barvení řas a obočí
  • depilace teplými vosky
  • relaxační masáž
  • odborné poradenství v oblasti péče o pleť


NOVINKY V KOSMETICKÉ PÉČI

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

zajišťuje tu nejlepší péči v oblasti hloubkového čištění pleti - odstraňuje odumřelé a ztvrdlé části pokožky a čistí zanešené póry, také zlepšuje krevní oběh v pokožce a zvyšuje lymfatický metabolismus, je prevencí proti akné a zmírňuje jeho projevy, dodá pleti svěžest a navrací přirozenou barvu. A to není vše. Takké zajišťuje i funkci face-liftingu, vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled. Navíc pomůže se zapracováním krémů a sér. Sérum se díky vibracím dostane k hlubším vrstvám pokožky, kde působí, čímž se několikanásobně zvyšuje jeho efekt.

Diamantová mikrodermabraze

je viditelná a účinná metoda ošetření moderním kosmetickým přístrojem, který pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis pomocí speciálních diamantových nástavců. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí odsátí odumřelých kožních buněk a masáž obličeje. Při ošetření dochází také ke zjemnění mimických vrásek, ke zlepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií, redukují se pigmentové a stařecké skvrny, pleť se regeneruje a omlazuje, u mastné pleti dochází k zatažení pórů.

Ošetření pleti mucínem hlemýžďů

poskytuje pleti všestrannou regenerační péči a má aktivní účinek na nedokonalosti pleti. Mucin (glykoproteiny), obsažený ve slizu hlemýžďů, obsahuje velké množství aktivních látek, které stimulují regeneraci buněk, tvorbu kolagenu a elastinu, působí jako silný antioxidant, neutralizuje působení volných radikálů, při akné pomáhá snižovat podráždění pleti a podporuje obnovu buněk. Ošetření pleti pomocí přípravků s mucinem hlemýžďů je vhodné pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti.

Ultrazvukové ošetření pleti s kolagenem

Kolagen je vláknitá, ve vodě nerozpustná bílkovina tvořící základ pojivových tkání, tedy vaziv, chrupavek a kostí. Tvoří 25 – 30 % všech proteinů v těle savců, 70 % kůže a dokonce 10 % naší celkové hmotnosti. Kolagen ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme mu za pohyb bez bolesti, tedy za zdravé klouby a vazy. S postupem věku ovšem naše tělo ztrácí schopnost kolagen samo vyrábět. Jeho nedostatek se pak projevuje stárnutím kůže, zhoršenou kvalitou vlasů, lámáním a třepením nehtů, bolestmi kloubů. Vazivo přichází o svou elasticitu, proto je třeba kolagen dodávat. Ošetření pleti přípravky s kolagenenm posiluje a tonizuje pleť, zlepšuje pevnost a pružnost pokožky, vyhlazuje její povrch, zpomaluje proces stárnutí, zpevňuje kontury obličeje. Kolagenové ošetření pleti je vhodné pro zralou pleť.

Speciální masáž Qua-sha

Speciální masáž Qua-sha revitalizuje celý organismus, používá se především v prevenci nemocí. Při provádění masáže qua-sha se vytváří na kůži sání a podtlak, který pumpuje stagnující a „kalné“ tělesné tekutiny k povrchu a nahrazuje je čerstvými „čistými“, které urychlí regeneraci problematických partií. Qua-sha masáž podporuje krevní oběh, rozproudění tělesných tekutin a odstranění odpadních a toxických látek z hlubších vrstev tkáně. Qua-sha prováděná v obličejové části detoxikuje pleť, snižuje výskyt vrásek, zmírňuje otoky v obličeji, redukuje „spadlá oční víčka“. Pleť se projasní a získá svěží a mladistvý vzhled. Při masáži Qua-sha se používá turmanlínový hřeben, pleťové sérum zapracované turmalínem má mnohonásobný účinek.

Turmalín je krystal, který vznikl při vulkanických erupcích v průběhu desítek tisíc let. V roce 1986 japonští vědci zjistili, že se při rozemletí turmalínu na prášek tok energie zvyšuje. Vyhotovili vlákno ze směsi drcených krystalů turmalínu a přírodních vláken a použili ho pro ozdravné účely.

V poslední době je tento minerál ve středu pozornosti mnoha vědců z oblasti lékařství a je považován za léčebný prostředek. Vyrábí se z něj široká škála různých produktů pro léčebné účely. Dlouhodobé používání výrobků s turmalínem může eliminovat volné radikály a tím se zabraňuje vzniku mnoha nemocí. Taktéž se při tom tělo zbavuje škodlivých látek, které se vylučují z organismu přirozeným způsobem prostřednictvím potu a moči. Turmalínové výrobky mohou chránit lidské tělo před škodlivými účinky elektromagnetických vln na 100 %.


Vychutnejte si ošetření pleti s prokazatelnými účinky kosmetických přípravků řady TEMPERANCE, Nouri Fusion a SKIN Herbalife, které využívají spojení nejnovějších vědeckých poznatků a toho nejlepšího, co příroda nabízí.

Přírodní kosmetika, netestovaná na zvířatech.